Hakkımızda

Amacımız, nano teknolojik tabanlı elektronik malzemelerin üretilmesi konusunda oluşan bilgi ve tecrübeler ışığında, yerli ticari ürünlerin ve ürün çıktılarının elde edilmesidir.
Öncelikle Piezoelektrik tabanlı algılayıcı (sensor) ve uyarıcıların (actuator) üretilmesinde kullanılan yerli üretim teknolojilerini ortaya çıkartmak ve bu doğrultuda yurt dışına bağımlılığı azaltarak, Türkiye’nin bilimsel ve teknolojik alt yapısına katma değer sağlamak düşüncesindeyiz.
Bilimsel çalışmalarımıza destek sağlayabilecek 3 boyutlu katmanlı üretim sistemlerine, gerekli eklentiler ile yumuşak robot teknolojilerine entegre edilebilecek akıllı aygıtları ortaya çıkartmak istiyoruz.
Ayrıca yaptığımız ve isteğe özel geliştirmeyi düşündüğümüz çalışmalarımızla, liselerimizin fen laboratuvarları ile üniversitelerimizin Mühendislik ve Fen alanlarındaki çalışmaları birbirileriyle buluşturacak deneysel düzeneklerimiz ile de yanınızda olmak istiyoruz. Eğitim öğretilerinin uygulamayla daha çok pekişeceği düşüncesinden yola çıkarak, sunacağınız önerilerin, bizim için önemi büyüktür.
Bilimsel çalışmaların, endüstriyel ortamlarda seri üretimlere dönüştürülmesinde, öngörülen Eğitim ve Danışmanlık hizmetlerimiz ile de her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.
Saygılarımla,
NanoTech Electronics Ekibi.